O'Reilly logo

125 sposobów na bezpieczeństwo sieci. Wydanie II by Andrew Lockhart

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Kolofon

Rysunek na okładce książki przedstawia drut kolczasty. Ten rodzaj drutu kolczastego został opatentowany przez Josepha Gliddena w 1874 roku. Glidden udoskonalił wcześniejsze konstrukcje drutów stosowanych w ogrodzeniach, nakładając na drut w równych odstępach ostre kolce, a następnie splatając go z innym drutem, dzięki czemu kolce utrzymują się na swoim miejscu. Reklamowany jako „tani jak barszcz, a silny jak stal” drut kolczasty został bardzo szybko zastosowany przez farmerów do ochrony ich stad. Dni stad gnanych przez kowbojów po preriach zachodu były już policzone, gdy przez sądy i farmy przetoczyły się spory o użycie drutu kolczastego. Jego przeciwnicy nazywali go „powrozem szatana”, a Cole Porter w piosence Don’t Fence Me In nie bez ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required