O'Reilly logo

iPhone 3GS. Nieoficjalny podręcznik. Wydanie III by David Pogue

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Rozdział 15. MobileMe

Od kiedy w 1996 roku na rynku pojawił się pierwszy PalmPilot, światem zawładnęła idea przenośnych komputerów kieszonkowych. Wyobraź sobie, że nosisz całą książkę adresową i kalendarz w niewielkim urządzeniu w swojej kieszeni!

Wszystko świetnie, z wyjątkiem jednej rzeczy. Aby zaktualizować to kieszonkowe urządzenie, musisz podłączyć je do „dużego” komputera za pomocą kabla. Co gorsza, kiedy jesteś z dala od swojego biurka, Twój elektroniczny terminarz i lista kontaktów mogą zostać zmienione na różne sposoby w różnych urządzeniach przez Twoją rodzinę lub współpracowników.

MobileMe, zestaw usług internetowych oferowanych przez Apple za 79 euro rocznie, rozwiązuje ten problem w dość elegancki sposób — stale aktualizuje iPhone danymi, ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required