O'Reilly logo

Photoshop CS6/CS6 PL. Nieoficjalny podr?cznik by Lesa Snider

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Zaawansowane techniki wyostrzania

Poznałeś już podstawowe techniki wyostrzania, najwyższy więc czas, by zająć się nieco bardziej wyrafinowanymi metodami. Z góry zastrzegam, że są one adresowane do zawodowców i tych, którzy nie boją się eksperymentować. (Choć tak naprawdę główna trudność wynika z większej liczby czynności do wykonania niż w przypadku prostszych technik, które zostały opisane dotychczas). W tej części rozdziału przeczytasz o tym, jak utworzyć szczegółową maskę krawędzi oraz specjalny kanał obrazu o podwyższonym kontraście. Widzę, że podrażniłam Twoją ambicję... a więc do dzieła!

Notatka

Nie opisałam w tej książce wszystkich technik wyostrzania w Photoshopie; gdybym to zrobiła, tom byłby niemożebnie gruby i ciężki! Skupiłam się na ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required