O'Reilly logo

Projektowanie stron internetowych. Przewodnik dla początkujących webmasterów po HTML5, CSS3 i grafice. Wydanie IV by Jennifer Niederst Robbins

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Przedmowa

Oto czwarte już wydanie książki Projektowanie stron internetowych.

Tak wiele się wydarzyło od chwili ukazania się poprzedniego wydania! Kiedy już się wydawało, że wreszcie udało się wypracować standardy, które są respektowane zarówno przez twórców przeglądarek, jak i twórców stron internetowych, nagle w świat internetu wkroczyły urządzenia mobilne i wywróciły wszystko do góry nogami. Ze względu na ich specyfikę, w tym niewielkie wymiary ekranów, projektanci i programiści stanęli przed wyzwaniami, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia. Od tej chwili ich zadaniem jest przygotowywanie stron i ich treści tak, by korzystanie z nich było możliwe niezależnie od sposobu dostępu.

W chwili pisania książki wiele spraw, takich jak choćby problem ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required