O'Reilly logo

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych by Rand Fishkin, Jessie Stricchiola, Stephan Spencer, Eric Enge

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

SEO i surowy ruch

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek i tworzenie treści dopasowanej do słów kluczowych pomaga podnieść rangę witryny, co doprowadza do przekierowania ruchu sieciowego i powstania nowych linków wraz z tym, jak coraz więcej ludzi odwiedza witrynę i stwierdza, za zamieszczone na niej rady są użyteczne. Tysiące witryn w sieci wykorzystują ten rodzaj ruchu przy reklamowaniu, co przekłada się na finansowy zysk. Zaczynając od banerów reklamowych, przez reklamę kontekstową w rodzaju Google AdSense, po programy partnerskie — wydatki na reklamę sieciową przyczyniły się do powstania nowego rodzaju przemysłu. Przewiduje się, że pod koniec 2012 roku jego wartość osiągnie 34,4 miliarda dolarów, z czego 8,9 miliarda będą stanowić lokalne reklamy ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required