O'Reilly logo

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych by Rand Fishkin, Jessie Stricchiola, Stephan Spencer, Eric Enge

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Wnioski

Pamiętaj — przystępna wyszukiwarkom witryna jest kluczem do sukcesu kampanii SEO. W następnym rozdziale zademonstrujemy znaczenie linków w kontekście nakierowania na konkurencyjne słowa kluczowe. Wiedz jednak, że jeżeli w pierwszym rzędzie nie uczynisz swojej witryny przyjazną dla wyszukiwarek, wszystkie Twoje wysiłki włożone w gromadzenie linków, promocje w portalach społecznościowych i inne działania, których celem jest zwiększenie ruchu sieciowego i widoczności serwisu, pójdą na marne. Witryna skonstruowana od podstaw w oparciu o optymalną specyfikację, z myślą o udostępnieniu zasobów robotom indeksującym stanowi fundament, na którym zbudujesz swoją inicjatywę SEO. Wtedy nawet najbardziej wyniosłe cele będę w zasięgu Twoich możliwości. ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required