O'Reilly logo

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych by Rand Fishkin, Jessie Stricchiola, Stephan Spencer, Eric Enge

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Wnioski

Opanowanie sztuki SEO wymaga wiele nauki i wysiłku. Nawet jeśli osiągniesz dość wysoką wydajność w wynikach pionowych lub na witrynie, w dalszym ciągu warto kontynuować naukę, aby być na czasie; wciąż będą pojawiać się nowe zmienne i środowiska, które będziesz musiał brać pod uwagę, nim Twoje działania się sprawdzą. Nawet jeśli będzie Ci się wydawać, że opanowałeś wszystko, to wciąż mogą pojawić się zmienne biznesowe, nad którymi nie masz kontroli. Na szczęście istnieje bogactwo zasobów w formie blogów, forów, konferencji, warsztatów, materiałów instruktażowych, porównawczych narzędzi analitycznych, narzędzi wbudowanych w wyszukiwarkę i centrów wiedzy. Wykorzystaj te źródła wiedzy i jeśli Ci to odpowiada, udzielaj się w społeczności internetowej, ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required