O'Reilly logo

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych by Rand Fishkin, Jessie Stricchiola, Stephan Spencer, Eric Enge

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Wybór zewnętrznej firmy SEO lub konsultanta

Gdy zdecydujesz się skorzystać z usług niezależnej firmy, będziesz musiał przejść przez proces selekcji. Jest to trudne, jeśli nie znasz się na danym rynku i jeżeli sam nie orientujesz się, czym są zasady SEO. W tej dziedzinie działa wiele uczciwych, godnych zaufania firm; niestety znajdą się i niekompetentne przedsiębiorstwa.

Dodatkowo pojawia się kwestia rodzaju projektu, nad którym dana firma miałaby pracować. Przykładowo: jeśli Twój projekt SEO skupia się wokół przestrzeni lokalnej, dobrze by było znaleźć kogoś, kto ma w tej materii doświadczenie. Możliwe też, że w umowie z firmą pojawi się konkretny wymóg, który wpłynie na Twój wybór kontrahenta. Odpowiednie przedsiębiorstwa znajdziesz w specjalistycznych ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required