O'Reilly logo

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych by Rand Fishkin, Jessie Stricchiola, Stephan Spencer, Eric Enge

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Przedmowa

JUŻ PRAWIE OD DWÓCH DEKAD OGÓLNOŚWIATOWA sieć dotyka niemal każdego aspektu naszego życia, lecz podobnie jak w przypadku wszystkich wpływających na nasze życie technologicznych zmian świat biznesu nie reaguje na nie dość szybko. Jeśli już zaznaczyłeś obecność swojego przedsiębiorstwa w sieci i rozpocząłeś dialog ze swoimi klientami w tym środowisku, gratulacje!

Jeżeli jednak dopiero teraz zdałeś sobie sprawę, że zostajesz w tyle, nie martw się. Nigdy nie jest za późno, aby znaleźć swoje miejsce w Internecie, a książka ta ułatwi Ci zrobienie tych kilku pierwszych kroków. W zasadzie właśnie teraz może być najlepszy moment na rozpoczęcie poważnej działalności w tym kierunku. W trakcie ostatniej dekady popełniono wiele błędów, z których wyciągnięto ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required