O'Reilly logo

Word 2007 PL. Nieoficjalny podręcznik by Chris Grover

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Wstęp

Word. Program Microsoft Word jest najpopularniejszym edytorem tekstu od tak dawna, że wystarczy tylko jedno słowo, aby określić, o co chodzi — tak jak w przypadku Kory czy Madonny. Jednak w przeciwieństwie do niektórych sław Word przeszedł odmianę, która wybiega daleko poza kosmetyczne poprawki. Microsoft zupełnie zmienił sposób pracy z programem i przedefiniował podstawowy format dokumentu (nie martw się, Twoje stare dokumenty programu Word nadal będą działać).

Niektóre rzeczy w ogóle się nie zmieniły: Word 2007 nadal pozwala w prosty sposób tworzyć profesjonalnie wyglądające listy, raporty i powieści. Ale Microsoft dodał do swojego programu nowe funkcje, które sprawią, że tworzenie i formatowanie dokumentów, w sposób atrakcyjny dla oka, ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required