O'Reilly logo

Wordpress. Tworzenie własnych motywów by Jeffrey Way, Brandon R. Jones, Raena Jackson Armitage, Alan Cole

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Przeprowadzanie własnych badań

Historycy sztuki lubią mawiać: „Najwięksi artyści stoją na barkach swoich poprzedników”. To samo dotyczy twórców motywów WordPressa. Najlepsi projektanci nigdy nie zaczynają pracy całkiem od zera. Zamiast tego przeglądają to, co jest już dostępne, i na bazie tego tworzą własne innowacyjne prace. Zrobienie takiego krótkiego rekonesansu stanowi ważny etap procesu projektowania z kilku powodów:

  • Pozwala zorientować się, co już zostało zrobione. Nikt nie chciałby spędzić kilku dni na dopracowywaniu jakiegoś specjalistycznego motywu tylko po to, aby odkryć, że coś podobnego już istnieje.

  • Pozwala się dowiedzieć, czego brakuje na rynku. Jeśli uda Ci się znaleźć niszę rynkową lub jakąś funkcję, której jeszcze nikt nie ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required