O'Reilly logo

Gotowanie dla Geeków. Nauka stosowana, niezłe sztuczki i wyżerka by Jeff Potter

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Organizacja kuchni

Przemyślana architektura kuchni bardzo pomaga w przygotowywaniu posiłków. Gotowanie przyniesie Ci więcej przyjemności, jeśli będziesz w stanie szybko znaleźć to, czego akurat potrzebujesz, i będziesz mieć pewność, że właściwe narzędzia i sprzęty znajdują się w zasięgu ręki.

Pozyskiwanie

Julii Child udało się znaleźć praktyczne zastosowanie dla powiedzenia „miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu”. W jej kuchni wszelkie garnki, rondle i patelnie wisiały na desce z kołkami z obrysowanymi granicami, tak aby po użyciu każde naczynie mogło wrócić tam, gdzie wisiało; noże przechowywano ponad blatami roboczymi na magnetycznej listwie, a standardowe składniki — olej, wermut — znajdowały się zawsze w pobliżu kuchenki. Jej kuchnia ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required