O'Reilly logo

Photoshop CS6/CS6 PL. Nieoficjalny podr?cznik by Lesa Snider

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Instalowanie nowych pędzli

Jeśli spodobało Ci się tworzenie pędzli, to nie jesteś sam. Ludzie uwielbiają dzielić się swoimi pomysłami, a jeśli komuś uda się stworzyć naprawdę ciekawy pędzel, to na ogół chętnie go udostępnia. Nic dziwnego, że w internecie roi się od najróżniejszych końcówek pędzli Photoshopa.

Jednym z najbogatszych zasobów pędzli może się pochwalić serwis Adobe Studio Exchange. Adres http://www.lesa.in/custompsbrushes zaprowadzi Cię wprost do kategorii Brushes (pędzle), ale za pomocą menu po prawej stronie możesz przejrzeć wiele innych ciekawych materiałów, takich jak operacje, niestandardowe kształty, gradienty, etc. Z omawianego serwisu można na przykład pobrać zestaw pędzli, który umożliwia taką zmianę charakteru zdjęcia, że ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required