O'Reilly logo

Photoshop CS6/CS6 PL. Nieoficjalny podr?cznik by Lesa Snider

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Rozdział 17. Photoshop i internet

Przygotowanie materiałów graficznych do opublikowania w internecie to podróż w nieznane: nie wiesz, na jakim monitorze będą je oglądali odbiorcy, jak szybkim (albo jak wolnym...) łączem dysponują i jakich używają przeglądarek WWW. To zadanie najeżone mnóstwem niewiadomych, nad którymi nie sposób zapanować; jedyne, co można zrobić, to przygotować grafikę jak najlepiej i mieć nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Główne wyzwanie, jeśli chodzi o przygotowywanie materiałów do opublikowania w internecie, sprowadza się do znalezienia kompromisu między jakością obrazu a objętością pliku. Wysokiej jakości obrazy JPEG poddane jedynie minimalnej kompresji wyglądają obłędnie dobrze, ale internauta dysponujący kiepskim ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required