O'Reilly logo

Photoshop CS6/CS6 PL. Nieoficjalny podr?cznik by Lesa Snider

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Animowanie obrazu GIF

Być może wydaje Ci się, że tworzenie animacji to bardzo skomplikowana sprawa, ale tak naprawdę wcale nie jest to takie trudne. W Photoshopie wystarczy w tym celu zaprojektować coś w rodzaju automatycznie odtwarzanego pokazu slajdów. Najpierw należy wybrać obrazy do pokazu, potem określić czas wyświetlania każdego z nich, zadecydować, czy pokaz ma być zapętlony (automatycznie powtarzany w kółko), i tak dalej. Ten mechanizm świetnie sprawdza się przy projektowaniu reklam internetowych. Jeśli chciałbyś stworzyć prosty banner o wymiarach 140×140 pikseli, który reklamowałby sklep internetowy (na przykład z różnymi przebraniami dla domowych zwierzaków), wystarczy, że opracujesz logo, zbierzesz kilka zdjęć produktów i przygotujesz ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required