O'Reilly logo

Photoshop CS6/CS6 PL. Nieoficjalny podr?cznik by Lesa Snider

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Co nowego w Photoshopie CS6?

Firma Adobe wyposażyła Photoshopa w wiele nowych, fascynujących funkcji i spełniła kilka życzeń użytkowników, które powtarzały się już od lat (takich jak na przykład możliwość zmieniania trybów mieszania dla kilku warstw jednocześnie albo tworzenia kreskowanych i kropkowanych obrysów). W praktyce jest to jedna z najbardziej rozbudowanych aktualizacji Photoshopa od wielu lat. Oto przegląd nowości:

  • Modyfikacje przestrzeni roboczych. Niezależnie od tego, którą wersją Photoshopa dotychczas się posługiwałeś, wersja CS6 z pewnością wyda Ci się inna — a to dzięki nowemu, ciemnoszaremu motywowi kolorystycznemu. Firma Adobe usunęła pasek aplikacji, który zabierał trochę cennego miejsca na ekranie (funkcje tego paska przejął ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required