O'Reilly logo

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych by Rand Fishkin, Jessie Stricchiola, Stephan Spencer, Eric Enge

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

SEO i branding

Mniej popularną, aczkolwiek kryjącą w sobie ogromny potencjał dziedziną, w której SEO może święcić sukcesy, jest branding[1]. Blogerzy, media społeczne, twórcy treści, portale z wiadomościami i inne źródła informacji w sieci mają olbrzymią wartość, gdyż pojawiają się w wynikach wyszukiwania. Wykorzystanie ich do celu popularyzacji marki wzmacnia jej autorytet i sprawia, że jest ona szerzej rozpoznawana.

Sam proces brandingu jest bardzo prosty, podobnie jak stosowanie tradycyjnej reklamy i powtarzanie jej do momentu, aż zostanie wzięta przez potencjalnego kupca pod rozwagę (więcej informacji o zasadach brandingu znajdziesz na stronie http://www.palgrave-journals.com/bm/journal/v16/n3/full/2550139a.html). Specjaliści od marketingu ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required