O'Reilly logo

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych by Rand Fishkin, Jessie Stricchiola, Stephan Spencer, Eric Enge

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Wyszukiwarki i przystępność witryny

Pierwszym etapem w procesie projektowania architektury SEO jest zagwarantowanie, że Twoja witryna zostanie odnaleziona i zindeksowana przez wyszukiwarki. Nie jest to tak łatwe, jak się wydaje, gdyż wiele z popularnych wzorców i konstrukcji witryn jest niezrozumiałych dla wyszukiwarek.

Indeksowanie treści

Aby pojawić się wysoko w rankingach wyszukiwania, treść Twojej witryny — tj. materiały, które na niej udostępniasz internautom — musi zostać zapisana w formacie HTML. Choć wyszukiwarki indeksują obrazy i pliki Flasha, są to dla wyszukiwarek treści trudne do przeanalizowania, więc na ogół nie określają ich tematycznej trafności względem reszty zawartości Twojej strony. Choć niektóre pliki Flasha — .swf (najpopularniejsze ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required