O'Reilly logo

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych by Rand Fishkin, Jessie Stricchiola, Stephan Spencer, Eric Enge

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Problem zduplikowanych treści

Duplikaty treści mogą powstać z wielu powodów, np. wykupienia praw do Twojej witryny, błędów w architekturze witryny wynikłych z użycia CMS nieprzystępnego pod względem SEO lub z popełnienia plagiatu. W ciągu ostatnich pięciu lat spamerzy w desperackiej próbie zdobycia treści zaczęli ściągać artykuły z legalnych źródeł i używając techniki mieszania słów (na którą składa się wiele procesów), zmieniają tekst, który następnie pojawia się na ich stronach. Mają nadzieję, że w ten sposób ściągną użytkowników z długiego ogona zapytań w celu wyświetlenia reklam kontekstowych (lub w innych, nieuczciwych zamiarach).

Z tego właśnie powodu ostatnimi czasy pojawiło się wiele problemów ze „zduplikowaną treścią” i „karami za zduplikowaną ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required