O'Reilly logo

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych by Rand Fishkin, Jessie Stricchiola, Stephan Spencer, Eric Enge

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Przekierowania

Przekierowanie zwykle wskazuje przeglądarce, że treści, które dawniej znajdowały się w danej lokalizacji sieciowej, zostały przeniesione. Przypuśćmy, że na stronie http://www.nazwadomeny.com/stare.html zamieściłeś pewne treści, ale po pewnym czasie zdecydowałeś się odświeżyć stronę. W wyniku restrukturyzacji treści zostały przeniesione na nową stronę http://www.nazwadomeny.com/wazneslowa.html.

Po wdrożeniu przekierowania użytkownicy, którzy dostawali się na starą wersję strony (np. poprzez zakładkę), zostaną przeniesieni na nową wersję tego dokumentu. Jeśli nie zastosujesz przekierowania, użytkownik ujrzy błąd 404 — Nie odnaleziono strony. Przekierowanie to mówi klientowi użytkownika (obojętnie, czy jest to przeglądarka, czy robot), ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required