O'Reilly logo

Windows 8. Praktyczne rozwiązania by Preston Gralla

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Przedmowa

System Windows 8 reprezentuje jedną z największych zmian w platformie Windows, jaką kiedykolwiek wprowadził Microsoft. Oferuje zupełnie nowy, kafelkowy interfejs główny, który działa równie dobrze z ekranem dotykowym, jak i z klawiaturą oraz myszą. W porównaniu z poprzednimi wersjami jedna rzecz się jednak nie zmieniła — jest niezwykle elastyczny w zakresie konfiguracji i personalizacji ustawień użytkownika.

Jak zobaczysz w trakcie lektury tej książki, dostosować można niemal wszystko. Chcesz zmienić ustawienia nowego ekranu startowego i kafelków, nowego ekranu blokowania, nowych aplikacji opartych na kafelkach lub automatyczne powiadomienia? Możesz to zrobić. A może tak uruchomić inne systemy operacyjne w Windows 8, uruchomić Windows ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required