O'Reilly logo

Windows Vista PL. Nieoficjalny podręcznik by David Pogue

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Rozdział 13. Galeria fotografii

Twój cyfrowy aparat fotograficzny jest pełny zdjęć. Udało Ci się zrobić doskonały portret na zdjęcie do dyplomu, zapierające dech w piersiach zdjęcia zachodu słońca w Chałupach i przygotowałeś wspaniałą fotograficzną opowieść o próbach zjedzenia spaghetti przez Twoje 2-letnie dziecko. Nadszedł zatem czas, by użyć komputera PC do pobrania, zorganizowania i udoskonalenia tych wszystkich zdjęć, tak byś mógł je udostępnić rodzinie i całemu światu.

Przed pojawieniem się systemu Windows Vista jedynym programem dostępnym w systemie Windows, w jakim można było cokolwiek zrobić ze zdjęciami cyfrowymi, był program Paint. Tak, tak, nie przywidziało Ci się — Paint — kiepska pozostałość po produkcie z lat 80. ubiegłego ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required