O'Reilly logo

Word 2007 PL. Nieoficjalny podręcznik by Chris Grover

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Rozdział 10. Organizowanie informacji w tabelach

Jeśli uważasz, że tabela to paskudna siatka służąca do przechowywania liczb i bardziej odpowiednia w arkuszu kalkulacyjnym niż w dokumencie Worda, to zastanów się nad tym raz jeszcze. Albo lepiej porozmawiaj z kimś, kto zajmuje się projektowaniem stron WWW. Tabele są wspaniałym narzędziem, pomagającym zaprojektować wygląd strony, niezależnie od tego, czy chodzi o stronę wydruku, czy o stronę WWW. Tabela pozwala zebrać w jednym miejscu związane ze sobą tekst i grafikę, łącząc je tak, że pozostaną razem, niezależnie od zmian w dokumencie. Jeżeli chcesz przyciągnąć uwagę czytelnika i uatrakcyjnić słowa wizualnie, możesz zmienić kolor tła i obramowania tabeli. Jeżeli przedstawiasz czytelnikowi liczby, ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required