O'Reilly logo

Wyznania mówcy. Spraw, by ludzie Cię słuchali by Scott Berkun

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Jak przedstawić argument

Kiedy zeszłego czerwca leciałem do Norwegii, miałem międzylądowanie na lotnisku Dulles International w Waszyngtonie. Zmuszony do spędzenia tam kilku godzin i zdezorientowany zmianą czasu usiadłem w jedynym wygodnym miejscu, które mogłem znaleźć, czyli na ławeczce przy punkcie obsługi klienta linii United Airlines. Siedząc tam, nie mogłem nie usłyszeć rozmów pomiędzy gniewnymi pasażerami i broniącymi się pracownikami linii lotniczej. Kłótnie te początkowo mnie drażniły, ale dość szybko zacząłem się im przysłuchiwać z autentycznym zaciekawieniem. Co dwie minuty przy okienku rozgrywała się nowa scena, w której zmęczeni pasażerowie starali się uzyskać korzystniejsze oferty, lepsze siedzenia, zwrot pieniędzy czy kupony na ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required