O'Reilly logo

Photoshop CS6/CS6 PL. Nieoficjalny podr?cznik by Lesa Snider

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Obsługa polecenia Levels (Poziomy)

Techniki opisane dotychczas w tym rozdziale są bardzo dobre na początku przygody z Photoshopem i oddają nieocenione usługi, jeśli zależy Ci na czasie. Jednak zawodowy pogromca pikseli powinien mieć w zanadrzu bardziej wyrafinowane rozwiązania, takie jak polecenia Levels (Poziomy) i Curves (Krzywe). Za pomocą jednej warstwy korekcyjnej Levels (Poziomy) można rozwiązać problemy z jasnością zdjęcia, zwiększyć jego kontrast, a w niektórych przypadkach przy okazji wprowadzić poprawki w kolorystyce. (Jeśli zdjęcie cierpi na poważne „zaburzenia kolorystyki”, będziesz musiał użyć polecenia Curves (Krzywe). Zajrzyj w Podpowiedź, aby się dowiedzieć, jak się nim posługiwać). Polecenie Levels (Poziomy) służy do zmiany poziomów ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required